Автомобілістам розповіли про хитрощі, які допоможуть заощадити паливо взимку

У зимовий сезон автомобілі зазвичай споживають більше палива через різні фактори, такі як прогрів двигуна та робота обігрівача. Однак є прості кроки, які ви можете зробити, щоб зекономити на паливі:

Очистіть сніг із даху.

Після сніжної ночі обов’язково очистіть сніг із даху вашого автомобіля. Це не тільки підвищує безпеку, запобігаючи несподіваному потраплянню снігу на лобове скло під час руху, але також знижує вагу автомобіля та покращує аеродинаміку, що призводить до зниження витрати палива.

Організуйте свій багажник.

Слідкуйте за тим, щоб у багажнику не було безладу. Не носіть із собою непотрібні предмети, важкі інструменти та додаткове обладнання, наприклад, будівельні матеріали. Менш завантажений багажник створює менше навантаження на автомобіль, що призводить до зниження витрати палива.

Перевірка тиску у шинах.

Регулярно контролюйте та підтримуйте правильний тиск у шинах. Недокачані шини можуть збільшити витрату палива, тому тримайте їх накаченими належним чином, щоб забезпечити оптимальну продуктивність.

Вибирайте якісне паливо та олію.

Використовуйте високоякісне паливо та моторне масло малої в’язкості. Якісне паливо може підвищити ефективність вашого двигуна, а правильне моторне масло може допомогти вашому двигуну працювати плавніше, що сприяє кращій економії палива.

Прийнявши ці способи, ви можете зробити зимове водіння більш економічним і економічним.

Джерело garage.hyser.com.ua

Не пропустіть