Покинутий в полі Porsche 944 отримав нове життя (Відео)

У США автолюбителі виявили залишений у відкритому полі Porsche 944. Цей рідкісний спорткар, покритий красивим кремовим відтінком фарби, простояв тут майже 15 років і все ж залишився в повній комплектації.

З початку планувалося відправити автомобіль на звалище та переплавити його. Однак фахівці від WD Detailing взялись за завдання привести його до життя, незважаючи на велику кількість бруду і плісняви на кузові та в салоні.

Тим не менше, ситуація виявилася не такою безнадійною, як здавалося. Після детального огляду стало зрозуміло, що цей Porsche виявився досить добре збереженим, навіть при відсутності належного догляду та тривалого простою під відкритим небом. На його кузові немає великих плям ржавчини, лише фарба трошки вигоріла під впливом сонця.

Після миття та чищення салон виглядає належним чином, з усіма деталями, які зберегли свій оригінальний відтінок. Моторний відсік та підкапотний простір також вражають своєю ідеальністю після процедур чищення. Тепер цей рідкісний Porsche 944 чекає на реставрацію і, можливо, його знову побачать на дорогах.

Джерело autocentre.ua