В Tesla виявили поширену проблему, через яку компанія відкликає 1,6 млн авто

Автовиробник Tesla відкличе на китайському ринку понад 1,6 млн електромобілів через проблеми у системі допомоги водію. Про це повідомило Державне управління регулювання ринку КНР.

Як уточнюється в заяві, опублікованій на сайті відомства, йдеться про імпортні Model S, Model X і Model 3, а також Model 3 і Model Y, що зійшли з конвеєра в Китаї. Відкликання торкнеться автомобілів, зроблених з 26 серпня 2014 року до 20 грудня 2023 року.

Зазначений недолік, як зазначається, може призвести до зіткнення на дорозі і загрожує безпеці людей, що знаходяться в салоні транспортного засобу. Для усунення проблеми підрозділи Tesla у Пекіні та Шанхаї планують запровадити оптимізовану функцію з додаванням нових елементів автоматизованої системи допомоги. Передбачається, що це дозволить усунути ризики.

Компанія надішле спеціальні повідомлення власникам автомобілів, що підлягають відкликанню. При оптимізації програмного забезпечення буде використано метод оновлення повітрям, який дозволить водіям не приїжджати до майстерні. У разі відсутності такої можливості, їм запропонують безкоштовно відвідати місцеві сервісні центри.


Не пропустіть