Український виробник представив нову сучасну автовишку на шасі Iveco (Фото)

Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС випустив і відвантажив на адресу замовнику сучасну автовишку. Про це повідомляє пресслужба виробника.

Атвовишку СTE B-LIFT 187 HY було встановлено на шасі Iveco Daily. Техніка була придбана за кошти Агентства США з міжнародного розвитку, в рамках підписаного меморандуму про співпрацю, який  спрямований на укріплення енергетичної безпеки країни.

Автогідропідйомник призначений для підйому робітників з інструментами й матеріалами на висоту до 18,0 метрів для виконання будівельних, монтажних, ремонтних та інших видів робіт.

Конструкція стріли автовишки CTE B-LIFT 187 HY – 3-х секційна телескопічна коробчатого профілю. До речі всі італійські автовишки СTE виготовляються з надміцної конструкційної європейської сталі STRENX, що дозволяє знизити загальну вагу обладнання для монтажу на маловантажні шасі, а також збільшити безпеку при роботі та загальний термін експлуатації. Кут повороту стріли — 360 градусів.

«Люлька має можливість повороту 60+60 град.  відносно своєї осі обертання, що забезпечує додатковий комфорт і зручність при роботі, та збільшує робочу зону обслуговування. Максимальний горизонтальний виліт стріли — 9,0 м. Вантажопідйомність люльки — 250 кг», – йдеться у повідомленні.


Не пропустіть