Український завод випустив спецавтомобіль для комунальників (Фото)

Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС виготовив і відвантажив замовнику автомобіль для обслуговування та ремонту контактних мереж. Про це повідомили у пресслужбі підприємства.

«Нова техніка АТ-70М дозволить оперативно втручатися у випадку аварійних ситуацій та проводити планове обслуговування. Це дуже важливо для забезпечення безперебійного функціонування комунального електротранспорту», – йдеться у повідомленні.

Аварійно-відновлювальний автомобіль АТ-70М має характеристики, що дозволяють виконувати складну роботу з ремонту та обслуговування контактних мереж швидко та якісно.

Спецавтомобіль оснащений підіймачем на даху, що дозволяє ремонтним бригадам досягати необхідної висоти для проведення робіт на контактних мережах. Максимальна вантажопідйомність робочої платформи — 300 кг. Максимальна висота підйому робочої платформи від рівня дорожнього покриття до робочої зони електромонтера — 6000 мм.

Вантажний фургон розділений на два відсіки, щоб відокремити місце для розташування ремонтної бригади та розміщення необхідного обладнання. Також модель має автономну електростанцію з двигуном внутрішнього згоряння з вихідною напругою 220 В змінного струму та номінальною потужністю не менше ніж 5 кВт.

Машина оснащена 150-сильним дизельним двигуном та 6-ступінчастою механічною трансмісією.


Не пропустіть