Lamborghini відкликає свій найпопулярніший кросовер: названо причину

Lamborghini ініціює глобальний відгук своїх автомобілів моделей Urus Performante та Urus S 2023-2024 років випуску через ризик непередбаченого відкриття капота під час руху. Загальна кількість автомобілів, що потрапляють під відгук, становить 2133 одиниці, з оцінним дефектом у двох відсотках з них.

Виявлена проблема пов’язана з невідповідністю заклепок, що фіксують замковий пристрій капота. Дослідження показало, що через помилку у виробничому процесі в одного з постачальників заклепки можуть бути деформовані. Цей дефект особливо небезпечний при швидкостях вище 150 км/год, коли зростає можливість утворення зазорів між капотом і бампером. Під тиском повітряного потоку заклепки можуть не витримати, внаслідок чого капот може несподівано відкритись або навіть відірватися, створюючи серйозні ризики для безпеки водія та інших учасників дорожнього руху.

Перші сигнали про проблему надійшли від власників у Європі, які повідомили про невідповідність положення капота та крила автомобіля. Після інциденту в Індонезії, де на високій швидкості в одного з автомобілів відлетів капот, компанія провела додаткове розслідування та підтвердила наявність дефектних заклепок.

Lamborghini розпочне повідомляти клієнтів наприкінці червня та запропонує власникам пройти огляд у авторизованих дилерських центрах. Ремонт може включати встановлення додаткової підтримуючої пластини або заміну замка капота для запобігання повторенню проблеми.