Раритети на задньому дворі: у США виявили кладовище старовинних авто (Фото)

Автомобілі на звалищі іржавіють під відкритим небом не один десяток років. Серед них — потужні Chevrolet Impala, розкішні Chrysler Imperial і Packard Clipper, пише focus.ua.

У США виявили звалище старовинних автомобілів. На ділянці на задньому дворі будинку зібрано приблизно сотню старовинних машин. Про них розповіли у відео на YouТube-каналі DezzysSpeedShop.

Вінтажні автомобілі стоять на звалищі не один десяток років, а тому покриті іржею, а їхня фарба облущилася. Деякі з них непогано збереглися і їх досить легко відреставрувати, іншіпоступово перетворюються на купи металу.

Більшість машин — повнорозмірна американська класика 50-х і 60-х років. Найбільше на звалищі моделей марки Chevrolet. Зокрема, можна ідентифікувати купе Chevrolet Impala 1961 й 1962 року, універсали Nomad і Brookwood, а також седани Chevrolet Bel Air.

На фото й відео видно розкішні Chrysler Imperial 1960 року, Chrysler 300 1968 року та Packard Clipper 1955 року, спортивні Ford Thunderbird 1958 року та 1960 року. А ще в колекції зібрані масові Ford Fairlane, Dodge Polara, Mercury Cyclone і рамні пікапи Ford F-Series.