Легендарну Ferrari 1960 року продають за чималу суму (Фото)

Дуже рідкісний і цінний автомобіль 1960 Ferrari 250 GT SWB Berlinetta, розроблений Скальетті, тепер доступний для покупки у Великобританії. Цей екземпляр стане центральним експонатом на аукціоні RM Sotheby’s, призначеному на 12 червня. У світі було випущено лише 165 екземплярів цієї моделі, що робить її надзвичайно затребуваною серед колекціонерів. Виставлений на аукціон автомобіль є 34 екземпляром у цій обмеженій серії.

Ferrari 250 GT SWB Berlinetta оснащується 3,0-літровим двигуном Colombo V12, який виробляє 240 кінських сил, що було вражаючим показником на той час. Цей двигун працює в парі з чотириступінчастою механічною коробкою передач. Відмінною особливістю цього екземпляра є те, що він став першою моделлю Ferrari, оснащеною дисковими гальмами, встановленими на заводі, що значно покращило гальмівні характеристики та безпеку автомобіля.

Очікувана аукціонна ціна цього рідкісного екземпляра складає від 5 до 6 мільйонів фунтів стерлінгів, що еквівалентно приблизно 6,3-7,6 мільйонам доларів США. Це робить його одним з найцінніших класичних автомобілів на ринку. Для порівняння, модель Ferrari 330 LM утримує рекорд за найвищою аукціонною ціною серед Ferraris, будучи проданою більш ніж за 50 мільйонів доларів.

Цей 1960 Ferrari 250 GT SWB Berlinetta не тільки представляє значну історичну цінність, але й є свідченням інженерної майстерності та інновацій Ferrari, які вплинули на подальший розвиток автомобільної промисловості.