Hyundai готує динамічну електричну новинку (Фото)

Hyundai активно готується до випуску високопродуктивного електроседана IONIQ 6 N у вересні 2025 року. Завдяки фотошпигунам із SBMedien, ми отримали перші знімки тестового мула цього майбутнього автомобіля. Незважаючи на те, що остаточні характеристики моделі ще не оголошені, передбачається, що IONIQ 6 N буде швидше за IONIQ 5 N завдяки покращеній аеродинаміці та меншій вазі, приблизно на 100 кг легше.

Тестовий автомобіль, знятий у Німеччині, надав можливість попередньо оцінити новинку. Зокрема, були помічені розширені колісні арки, великі гальма з яскравими червоними супортами та значні 20-дюймові колеса, що натякає на високі характеристики автомобіля. Розширена колія також свідчить про покращення стабільності та керованості, що є важливим для електричної потужності цього авто.

Додатковою цікавою деталлю є наявність додаткової “губи” на спойлері ззаду, що вказує на аеродинамічні оптимізації, зроблені для покращення ефективності та продуктивності.

Згідно зі звітами, готові прототипи Hyundai IONIQ 6 N вже проходять тестування у Південній Кореї. Водночас, автомобільний світ з нетерпінням чекає на дебют першого прототипу в Європі, ключовому ринку для серії N від Hyundai. Точний час презентації поки що залишається в секреті, але очікування від новинки дуже високі.