Нацгвардія отримала повнопривідні пожежні автоцистерни вітчизняного виробництва (Фото)

Днями Національній гвардії України було передано пожежні автоцистерни, виготовлені на потужних повнопривідних шасі відомою компанією «Тітал», пише autocentre.ua.

Почнемо з моделі АЦ-12-80 на шасі Renault K440 (6×6). Як видно з індексу, вона може перевозити до 12 000 л води та піноутворювача (зазвичай запас цих вогнегасних засобів перевозиться у пропорції 10:1) та укомплектована насосом продуктивністю 80 л за секунду.

Увагу привертають захисні грати на вікнах, включаючи відкидну для лобового скла. З цікавих рішень відзначимо два додаткові сидіння для бойового розрахунку, встановлені на відкритому майданчику за кабіною та оснащені п’ятиточковими ременями безпеки.

Друга модель пожежної автоцистерни від компанії “Тітал” має індекс АЦ-7-40. Тут загальний запас води та піноутворювача досягає 7 000 л, а насос встановлений продуктивністю вже 40 л за секунду. Шасі застосовується Mercedes-Benz Atego 1725 (4х4), тобто повною масою 17 т і двигуном потужністю 250 л. с.

На машині встановлені позашляхові шини, причому ззаду односхилі, що, без сумніву, покращує прохідність на місцевості. Шасі поставлено компанією «Атлант» – офіційним дилером Mercedes-Benz Group AG та Daimler Truck в Україні.