Названо регіони України, де найбільше придбали нових автомобілів

У травні 2024 року найбільшими регіональними ринками нових легкових авто в Україні стали місто Київ, Дніпропетровська, Київська, Одеська та Львівська області. За даними Укравтопрому, ці регіони забезпечили 62% від загального обсягу продажів нових легковиків в країні за цей місяць.

Лідери ринку

 1. Місто Київ
  • У травні кияни придбали 1948 нових автомобілів, що на 10% більше, ніж у травні минулого року. Київ залишається найбільшим регіональним ринком нових легкових авто в Україні, демонструючи стабільне зростання попиту.
 2. Дніпропетровська область
  • Мешканці Дніпропетровщини купили 496 нових автомобілів, що на 11% більше у порівнянні з минулим роком. Область займає друге місце серед регіонів за кількістю придбаних авто.
 3. Київська область
  • У Київській області було зареєстровано 424 нових автомобіля, що на 6% більше, ніж у травні 2023 року. Попит на нові авто тут також продовжує зростати.
 4. Одеська область
  • В Одеській області було придбано 283 нових автомобіля, що на 0,4% більше, ніж торік. Хоча зростання незначне, регіон зберігає свою позицію серед лідерів ринку.
 5. Львівська область
  • На Львівщині мешканці купили 278 нових авто, що на 5% більше у порівнянні з попереднім роком. Регіон продовжує демонструвати стабільний інтерес до нових автомобілів.

Бестселер місяця

Бестселером травня на ринках цих регіонів став кросовер TOYOTA RAV-4. Модель продовжує користуватися великою популярністю серед українців.

Травень 2024 року показав, що український ринок нових легкових автомобілів активно розвивається. Лідируючі регіони демонструють позитивні тенденції у продажах, що свідчить про стабільний попит на нові автомобілі серед населення. Особливо виділяється Київ, де продажі значно зросли у порівнянні з минулим роком. Популярність кросовера TOYOTA RAV-4 підтверджує тенденцію до вибору надійних та комфортних автомобілів.