Величезні парковки з непроданими електрокарами Tesla у США видно з космосу (Фото)

Парковки в районі техаського заводу Tesla забито електромобілями, тоді як восени минулого року частина цієї території була порожня. Про це пише IT News із посиланням на супутникові знімки SkyFi.

Передбачається, що до затоварювання призвів спад на ринку батарейного транспорту. Видання порівняло супутникові знімки заводу Tesla в Техасі за березень і жовтень 2023 року, дійшовши висновку про різке зростання складських запасів фірми, пише ampercar.com.

Згідно з офіційним звітом Tesla про діяльність за I квартал 2024 року, компанія, зібравши 433,3 тисяч електрокарів, продати змогла лише 386,8 тисяч. Очевидно, на парковках навколо підприємства зберігається частина нереалізованих 46,5 тисяч машин.

Один з топ-менеджерів Tesla тоді виступав із прогнозом, що у другому кварталі ситуація покращиться і попит на електромобілі має відновитися. Проте на початку травня повідомлялося, що, наприклад, у Китаї продаж Tesla знижується навіть на тлі загального зростання цього ринкового сегмента.

Tesla зараз реалізує глобальну кампанію зі скорочення штатів задля зниження операційних витрат. Співробітників звільняють у всьому світі, а кінцевою метою фірми є скорочення приблизно на 10%. При цьому частину звільнених, включно з керівниками підрозділу Supercharger, фірма вже встигла запросити назад.