Доступні автомобілі, які гарантовано проїдуть 300 тис. км

Для сучасних легкових автомобілів орієнтиром якості є пробіг в 300 000 км. Тільки найкращі та довговічні моделі можуть гарантовано подолати цей показник. Варто відзначити, що мова не йде про поодинокі випадки.

Nissan Quest
Мінівен Nissan Quest складно назвати машиною, яку розхапують як пиріжки. Перше покоління почали випускати ще в 1992 році і за минулі роки автомобіль довів, що досить надійний. 1,3% машин вже мають 300 000 км на одометрі.

Chevrolet Impala
У Chevrolet Impala багата історія: гучний дебют в 1950-ті, успіх спортивного купе в 1960-і, провальні продажі 1970-х і 1980-х. Проте, за останні 35 років 1,3% автомобілів Impala подолали рубіж в 300 тисяч кілометрів. Адже не дарма модель була популярна в прокатах і у таксистів.

Subaru Legacy
Водії Subaru – це лояльна група шанувальників японської марки. І 1,4% машин Subaru Legacy, що пройшли через їх руки, «пробігли» 300 тисяч кілометрів. Цей автомобіль досяг піку популярності на початку 2000-х років.

Toyota Sienna
Після піку популярності в 2000, в останні роки продажу мінівенів помітно знижуються. Ці транспортні засоби безумовно корисні, особливо для багатодітних родин. І вони досить надійні: 1,4% машин пройшли не менше 300 тис. км.

Honda Civic
Honda Civic є одним з найвідоміших автомобілів у світі, зараз випускається вже 10-е покоління. У будь-якій країні світу можна зустріти ці компактні невибагливі машини. І седани, і купе показують високу надійність: 1,6% всіх Civic вже можуть похвалитися 300 000 км на одометрі.

Toyota Camry
Toyota Camry є найбільш продаваним автомобілем Америки протягом багатьох років. Ці японські седани досить витривалі. Близько 1,6% усіх Camry можуть похвалитися цифрою 300 000 на одометрі.

Ford Taurus
Седан Ford Taurus дебютував в 1985 році і став справжньою сенсацією. За чверть століття автомобіль полюбився як звичайним водіям, так і поліцейським, а також прокатним конторам. Багато з цих машин – справжні довгожителі. 300 тисяч кілометрів пробігу «розміняли» вже 1,8% Taurus.

Honda Odyssey
Дослідження iSeeCars вказують на довгострокову цінність мікроавтобусів для молодих сімей. Honda Odyssey – це саме такий надійний мінівен. 2,2% машин, що знаходяться в експлуатації, вже мають пробіг 300 тисяч кілометрів.

Honda Accord
Три моделі Honda в першій десятці машин з великим пробігом підтверджують надійність автомобілів японської марки. Схоже, японці вважають, що робити якісні машини – це найкращий спосіб завоювати ринок. Тож не дивно, що 2,3% Honda Accord проїхали понад 300 000 кілометрів.

Toyota Avalon
Як і Honda, моделі Toyota зайняли три позиції в десятці найнадійніших машин, здатних проїхати 300 тисяч кілометрів. Перше ж місце займає Toyota Avalon з результатом 2,7%. Як і у випадку з мінівенами, Avalon відмінно підходить для ролі сімейного автомобіля і при відповідному догляді прослужить десятиліття. Також модель популярна в автомобільному прокаті.


Не пропустіть