В Україні стартувало полювання на автівки з європейськими номерами

Українська митниця та поліція розпочали рейди з виявлення авто з європейськими номерами. Власникам таких автівок можуть загрожувати штрафи й навіть конфіскації, пише 7dniv.info.

Серйозні перевірки вже розпочалися в окремих регіонах – Тернопільській та Полтавській областях, через що водії неабияк схвильовані. Особлива увага приділяється терміну перебування автівки на території України – якщо він перевищує місяць, власнику загрожує сплата суми від 8 до 17 тисяч грн.

Підлила масла в вогонь звістка про те, що в Литві з’явилася фірма, котра скуповує подібні машини та допомагає українським власникам повернути їх. Працівники для здійснення такої цілі користуються юристами, які можуть повернути справу в бік кримінальної відповідальності для конфіскатора.

Українські митники підтверджують: чимало років в Україні діяли різні схеми ввезення нерозмитнених автівок. Жителі прикордонних районів користуються, до прикладу, популярною схемою «пересічок» – перетину кордону машиною кожні 5-10 днів.

У будь-якому разі користування українцями машин із іноземними номерами є напівзаконне. В усуненні цього тепер митниці допомагатиме поліція. Обіцяють створити потужну систему контролю за такими діями. Однак, на думку юристів, досягти цього обом відомствам ніколи не вдасться.


Не пропустіть