В Україні відновили випуск мотоцикла “Дніпро”: озвучена вартість

Мотоцикл з обмеженої серії зберуть за чотири місяці, якщо замовник готовий заплатити за реінкарнацію легенди $7 200.

“Дніпро” — це важкий дорожній мотоцикл, обладнаний боковою коляскою, який випускався КМЗ, Київським мотоциклетним заводом. З початку 1950 років кияни випускали модель М-72, при створенні якої радянські інженери озиралися на німецький мотоцикл BMW R71. У 2006-2007 роки з раніше випущених комплектуючих заводом були зібрані останні серійні мотоцикли марки “Дніпро”. Однак, група ентузіастів вирішила відродити виробництво. Проект іменується Dnepr Vintage і передбачає випуск декількох примірників.

За великим рахунком, Dnepr Vintage — це класичний “Дніпро”, зібраний зі збережених складальних комплектів. Але є відмінності. В першу чергу, його можна відрізнити за унікальним окрасом і своєрідним оснащенням, до списку якого входять світлодіодне підсвічування під днищем і дзеркала з вбудованими динаміками.

32-сильний 650-кубовий двигун отримав доопрацьовану систему змащення збільшеного об’єму і мікропроцесорне запалювання, яке має режими роботи “спорт”, “нормальний” і “позашляховий”. Також для застосовується потужніший генератор — на 700 Вт. Два мотоцикли — червоний і зелений — вже пішли замовникам з Одеси і Львова. На підході ще один — фіолетового кольору. Термін виготовлення становить близько 4 місяців. Ціна, м’яко кажучи, кусається: від $7 200 за базову версію до $8 000 за топову, з лебідкою, захисною дугою і підігрівом коляски.

http://f1analytic.com/


Не пропустіть