Що потрібно знати перед покупкою електрокара?

Якщо ви хочете придбати електрокар, то вам просто необхідно знати ці кілька дуже важливих речей, адже саме від них залежатиме комфорт вашого пересування, пише maximum.fm.

Заряд

Передовсім зазначимо, що акумулятор – один із головних елементів у цього типу автомобілів. Він і буде впливати на кількість кілометрів, яку можна пройти від одного заряду. До прикладу, старі моделі можуть долати лише 200 км без підзарядки, а нові – вже понад 500 км. Втім, не забувайте, що ці цифри умовні. На реальні показники можуть впливати клімат, кількість пасажирів, вага багажу тощо.
Також варто пам’ятати, що обслуговуються такі автівки лише на сервісних станціях. Тому всілякі сусідські Васі вас не врятують.

Радіус дії електрокару покриває ваші основні потреби

Електромобілі – надзвичайно економний і зручний транспортний засіб, якщо їздити в межах міста. Експерти підрахували, що середньостатистичний водій проїжджає за день близько 50 км, перш ніж повернутися додому. Якщо ви мандруєте, то електрокари можуть створити певні проблеми, адже виникатимуть ситуації, за яких вам прийдеться кілька годин чекати, поки не зарядиться машина. Відповідно, вам потрібно чітки розуміти, для чого ви купуєте машину.

100 % заряду – не завжди добре

Якщо завжди тримати акумулятор електрокара зарядженим на 100 %, то є ймовірність, що його термін експлуатації суттєво скоротиться. Експерти рекомендують одразу після повного заряду використовувати машину. В режимі “простою” батарея має бути зарядженою на 60-70 %. За таких умов акумулятор прослужить довше.

Якщо ваш сценарій використання автомобіля передбачає поїздки в межах міста, то ви можете сміливо розглядати цей тип машин. Також рекомендуємо звернути увагу на електрокари, якщо виникла потреба у покупці другого транспортного засобу.


Не пропустіть