Продемонстрували новий «горбатий Запорожець»: яким він повинен бути, але не буде

В останні роки автовиробники відродили безліч моделей, які користувалися особливою популярністю в минулому столітті. До таких належить і український «горбатий Запорожець».

Ще кілька років тому дизайнери із Запоріжжя показали, яким може бути (і повинен бути) ЗАЗ за мотивами легендарного «горбатого». Однак, далі ескізів справа не пішла, на жаль.

Але надія вмирає останньою, тому Автоцентр.ua вирішив показати ще один цікавий проект по відродженню ЗАЗ 965. На відміну від концепту від Askaniadesign Carstyling Studio, даний варіант нового «горбатого» не отримав широкої популярності в Мережі, хоча заслуговує не меншої уваги.

Цей ЗАЗ 965 new намалював дизайнер-любитель Mr. Dicks. Своє бачення нового «горбатого Запорожця» він показав ще в 2013-му році, отримавши десятки схвальних відгуків про виконану роботу на спеціалізованому ресурсі по дизайну транспорту.

Деякі навіть наполягали, щоб автор відправив рендери на Запорізький автозавод, а в разі незацікавленості – в іноземні компанії.

Але ж насправді відроджений ЗАЗ 965 може стати «українським Fiat 500» або «українським VW Beetle». Втім, і роль «вітчизняного Mini» йому б цілком зійшла. Але чи треба це ще комусь, окрім ентузіастів?


Не пропустіть