Українським водіям, можливо, готують масові чистки

Українських водіїв чекає неприємна перспектива – проходження медико-психологічного контролю за Віденською тестовою системою (так званий «ідіотинтест»). Принаймні, про цей крок вже у відкриту говорять в різних організаціях і відомствах, пише autonews.ua

Статистика показує, що майже чверть всіх водіїв, які потрапили в ДТП, перебували в депресивному стані. Україна посідає сьоме місце в світі за кількістю людей у депресивному стані.

Медико-психологічний контроль допоможе зменшити число таких аварій.

Віденська тестова система (Vienna Test System) є провідним інструментом для психологічної оцінки. Щорічно за даною методикою проводиться понад 130 млн тестів в 67 країнах. Більш того, в 17 країнах Віденська тестова система офіційно затверджена для застосування на законодавчому рівні. Тільки в Австрії відсторонення від управління водіїв, які не пройшли «ідіотинтест» – 22% від 4283 обстежених осіб, знизило кількість ДТП на 3 тис. В рік.

На сьогодні в Україні питаннями медико-психологічного контролю активно займається «Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров’я України».


Не пропустіть