Як зареєструвати авто удвічі швидше

У водіїв з’явилася можливість вдвічі швидше зареєструвати/перереєструвати автомобіль. Мобільні сервісні центри МВС працюють в Україні лише два місяці.

За час, що минув з моменту початку роботи мобільних СЦ, екіпажі виконали 84 виїзди і надали 1159 послуг. Найпопулярнішою стала реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, причому таку послугу МСЦ надають навіть удвічі швидше, ніж стаціонарні центри, пише news.finance.ua.

Час, який доведеться провести біля «буса» МСЦ для заміни водійського посвідчення – від 7 до 20 хвилин, що є чудовим результатом.

Нагадаємо, МСЦ – це пересувні центри, оснащені необхідним обладнанням для діловодства, які виїжджають у віддалені населені пункти, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри.

МСЦ надають найбільш популярні послуги звичайних сервісних центрів: реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, заміну водійського посвідчення, видачу міжнародного водійського посвідчення, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.


Не пропустіть