Для українських водіїв посилили правила контролю

Зростання черг на польсько-українському кордоні викликаний, в тому числі, необхідністю перетину кордону раз в п’ять днів українцями, які є власниками автомобілів з польською реєстрацією, пише automotoclub.info.

Про це повідомило міністерство фінансів Польщі.

Цитата:
«Протягом останніх місяців зросли черги на польсько-українському кордоні, що викликано, зокрема, використанням громадянами України прогалин в податковому кодексі, пов’язаному з імпортом автомобілів з ЄС в Україну. На підставі українських норм права, громадяни України, які володіють зареєстрованими в Польщі автомобілями, зобов’язані перетинати кордон раз в п’ять днів. Беручи до уваги масштаби цього явища (кількість перетині кордону такого типу автомобілями становить 4,5 млн разів протягом року) це впливає на прикордонний рух і час очікування на кордоні», — інформує Мінфін Польщі.

Повідомляється також, що останнім часом з польської сторони було значно посилено контроль при одночасному збереженні нормального руху на кордоні.

Посилений контроль ведеться для виявлення податкових порушень, безпечного обігу товарів на кордоні, виявлення порушень законодавства у зв’язку з спробами перевезення елементів, що представляють загрозу для безпеки країни (зброя, амуніція, вибухівка, психотропні речовини і хімічні препарати), порушення законодавства щодо обігу товарів і технологій стратегічного значення.


Не пропустіть