Поліція готує водіям ще один “сюрприз”

У поліції готуються відловлювати водіїв, які не поспішають платити штрафи, не оформили страховку або не пройшли обов’язковий технічний контроль. Так, правоохоронці вже закуповують системи відеоспостережень на дорогах «Рубіж», які зможуть зчитувати номери автомобілів і перевіряти їх по базам МВС, пише u-news.com.ua.

Системи повинні з’явитися на наших дорогах вже до кінця року. Дані про закупівлю обладнання можна відшукати на сайті ProZorro.

Варто відзначити, що система «Рубіж», якою користувалися ще в Державтоінспекції, відшукує на дорогах не тільки порушників правил дорожнього руху, а й виявляє машини, що знаходяться в розшуку, – будь то орієнтування про викрадення, рішення суду про позбавлення водія прав за пиятику або накладення держвиконавцем арешту за борги.

При цьому якщо машина засвітиться, то інформація про дату і час появи збережеться в системі. А водія зупинять на найближчому посту поліції, і йому доведеться оплачувати не тільки свій борг або штраф, а й послуги евакуатора і час стоянки автомобіля на штрафмайданчику.


Не пропустіть