Купівля нерозмитненого авто: названа небезпека

Купівля набагато більш дешевого нерозмитненого автомобіля з Європи за допомогою популярної в Україні схемою таїть в собі значну небезпеку для автолюбителів, пише politeka.net.

Згідно з українським законодавством, власник автомобіля з іноземними номерами зобов’язаний кожні 5 днів перетинати кордон. Щоб цього не робити, створюються схеми по реєстрації авто на литовську або польську компанію, а потім продають.

Однак, тільки не громадяни України законно мають право їздити на автомобілі з іноземною реєстрацією рік. Однак іноземна компанія має можливість за дорученням надати право користування автомобілем українцеві. На такому підприємстві може числиться по кілька тисяч машин.

Однак небезпека полягає в тому, що авто після покупки залишається власністю компанії і вона має можливість в будь-який момент забрати його у щасливого власника іномарки через суд.

Нагадаємо, українських автоімпортерів обурила пропозиція дозволити власникам машин на іноземних номерах розмитнювати їх в кредит. Згідно з пропозицією фіскалів, водії повинні будуть платити всього 0,25% від суми розмитнення в місяць і 3% в рік.


Не пропустіть