Автозлодіям досить кількох секунд

Понад 100 тисяч гривень втратили водії, “на хвилинку” залишивши їх у салоні машині

На заваді злодіям, на жаль, не стають ані пожвавлений рух на центральних вулицях, ані сучасна автосигналізація.

Скажімо, у Тернополі чоловік відійшов від своєї машини на якихось півгодини. “Коли повернувся, одразу й не зрозумів, що в салоні побували чужі люди — замки дверей та вікна були неушкоджені, — каже Сергій Крета, речник обласної поліції. — Тільки згодом зрозумів, що машину обікрали. І викрали злодії досить велику суму — 40 тисяч гривень”.

Чоловік вважає, що його машину злодії відчинили за допомогою спеціального пристрою блокування автосигналізації. У той момент, коли ви натискаєте кнопку, код вашої “сигналки” зчитують сканером. Пристрій перехоплює сигнал, і якщо ви почуєте характерний звук під час замикання, знайте — ваша машина вже відчинена та доступна для крадіїв.

Через надмірну безпечність вскочив у халепу і 30-річний кур’єр на Хмельниччині. Відлучився у справах, а тим часом із салону його автомобіля “Фольксваген” поцупили 66,8 тисячі гривень. Неприємний інцидент стався з ним у білий день у центрі Шепетівки. “Близько 17-ї години кур’єр пішов у підзвітний підрозділ, щоб забрати готівку. А двері автомашини забув заблокувати. Цим і скористався зловмисник — забрав усі гроші, які були в салоні”, — каже начальник Шепетівського відділу поліції Василь Шкіндюк.

За цими фактами розпочато кримінальне провадження. Поліція шукає злодіїв.

Олеся КРАСНОВСЬКА, Микола ЗАВЕРУХА, Експрес


Не пропустіть