Audi A8 зможе їздити з вимкненим мотором на швидкості до 160 км на годину

Новий флагман німецької марки отримає силову установку зі схемою mild hybrid, а також «розумну» систему «старт/стоп». Прем’єра Audi A8 нового покоління відбудеться в середині липня в Барселоні

Audi A8 наступного покоління зможе пересуватися на швидкостях до 160 км/год з вимкненим двигуном внутрішнього згоряння. Про це повідомляє прес-служба німецької марки.

Нова флагманська модель Audi отримає силову установку, що працює за схемою «mild hybrid» – коли при малих навантаженнях замість ДВЗ починає діяти електрична тяга. У передній частині двигуна встановлять 48-вольтний генератор з водяним охолодженням, який буде супроводжувати роботу стандартного електричного стартера. При цьому в Audi відзначили, що останній буде включатися тільки при холодному запуску двигуна. Частиною гібридної системи також стане комплект літій-іонних акумуляторів на 10 ампер-годин, встановлений в задній частині автомобіля.

Якщо водій прибере ногу з педалі акселератора на швидкостях від 55 до 160 км/год, то система автоматично вимкне ДВЗ і задіє 48-вольтний генератор, який буде здатний забезпечувати тягу протягом 40 секунд. Як тільки водій знову натисне на педаль газу, електроніка «моментально» запустить ДВЗ. У Audi відзначили, що така схема «ні в якому разі негативно чи не позначиться на прискоренні».

Наступна Audi A8 також отримає «розумну» систему «старт/стоп», здатну працювати на швидкостях до 22 км на годину. Устаткування включить відеокамеру і ряд сенсорів в передній частині автомобіля. Коли їде попереду машина почне прискорення, то система автоматично запустить двигун, навіть якщо водій попередньо не натисне на акселератор.

У Audi заявили, що гібридна силова установка і комплекс розумних систем дозволять автомобілю витрачати тільки 0,7 літра пального на 100 км в змішаному циклі.

Новий флагманський седан Audi побудують на модульній платформі MLB Evo, яка вже лежить в основі кроссовера Q7. Передбачається, що новинка стане набагато легшою нинішньої моделі. На флагмані також повинна дебютувати система напівавтоматичного управління з розширеними можливостями.

Прем’єра нового седана A8 відбудеться 11 липня на щорічному саміті Audi в Барселоні. Публічний дебют флагманської моделі повинен пройти у вересні на Франкфуртському автосалоні.


Не пропустіть