Українським водіям готують чергові нововведення

Українських водіїв змусять міняти гуму по сезону і відправлять до наркологів

Сезонними шинами змусять обзавестися українських водіїв до 2020 року, а також зобов’яжуть пройти профілактичні наркологічний і психологічний огляди. Про це повідомляється в Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, текст якої Кабінет міністрів схвалив на засіданні в середу, передає “Інтерфакс-Україна“.

Крім цього, для безпеки на українських дорогах планується будівництво близько 500 кільцевих розв’язок замість сьогоднішніх нерегульованих перехресть, оновлення технічних стандартів для проектування і будівництва доріг, обладнання мінімум 1 тис. наземних пішохідних переходів, освітлення, а також якісні дорожні знаки та розмітка.

Згідно з текстом стратегії, вона, зокрема, також передбачає: поліпшення доступу до громадського транспорту; проведення наукових досліджень і розробок з метою поліпшення інфраструктури; реформування системи контролю над технічним станом транспорту згідно з нормативами ЄС і введення перевірки їх технічного стану під час експлуатації на дорозі.


Не пропустіть