Автомобілі, які не доставляють клопоту своїм власникам

Здавалося б, дорогі автомобілі здатні зробити життя свого власника набагато краще – тут тобі і потужні мотори, і першокласні матеріали, і всякі ультрасучасні системи. Але ось парадокс: дослідження показує, що все йде з точністю до навпаки. Чому?

Авторитетне британське видання Auto Express опублікувало результати свого щорічного дослідження задоволеності власників автомобілів. Простіше кажучи, дослідження показує, наскільки щасливі господарі тих чи інших автомобілів і чим вони незадоволені.

У дослідженні взяли участь власники понад 70 тисяч автомобілів, що постійно експлуатуються в Великобританії. Кожен респондент повинен був оцінити свою машину за дев’ятьма критеріями, включаючи надійність, вартість експлуатації, комфорт і керованість.

Треба сказати, що в цілому британські водії цілком задоволені своїми автомобілями, оскільки середній бал склав 89,5%. Однак в коментарях про недоліки все дружно відзначали, що хотіли б отримати ще більше простору в салоні і багажнику, а також більш скромну витрату палива.

Начебто нічого дивного, але найцікавішим висновком стало те, що гроші не грають абсолютно ніякої ролі в задоволеності автомобілем. Найщасливішими виявилися власники Skoda Superb – 93,4% опитаних заявили, що задоволені вибором і не збираються міняти його на іншу модель.

Відразу за Superb в рейтингу йде ще одна Skoda – кросовер Yeti, який зробив щасливими 93,3% його власників. Єдиним преміальним брендом, який потрапив до п’ятірки кращих, став Lexus з кросовером RX на третьому місці з рейтингом 93,1%, що відповідає результату більш доступнї Toyota RAV4 і перевершує Kia cee’d (93%), який потрапив на п’яте місце.

Дорожчі моделі марок Volkswagen та Audi, хоча вони і входять в один концерн, на подив виявилися не такі хороші для своїх власників. Але і Superb далеко не ідеальний! Приблизно п’ята частина його власників повідомила про деякі технічні проблеми – як правило, неполадки з електронікою.

Однак з більш дорогими і розкішними автомобілями проблем набагато більше! Наприклад, 33% власників седана Jaguar XF заявили, що за останні 12 місяців їх автомобіль як мінімум один раз був в ремонті. Аналогічна історія і з молодшим седаном XE (26,7%), і з позашляховиком Land Rover Discovery (25,3%).

http://www.popmech.ru/


Не пропустіть