Коли українських водіїв зобов’яжуть користуватися сезонними шинами

Україна має намір до 2020 р. вдвічі знизити смертність на автошляхах шляхом низки заходів і нововведень, в тому числі, за рахунок введення обов’язкового використання шин, відповідно до сезону, пише news.finance.ua.

Такі норми містяться в Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, текст якої Кабінет міністрів схвалив на засіданні в середу.

“Що саме пропонує “Укравтодор” для зниження небезпеки на автошляхах: ми пропонуємо будівництво мінімум 500 кільцевих розв’язок замість сьогоднішніх нерегульованих перехресть; оновлення технічних стандартів для проектування і будівництва доріг, обладнання мінімум 1 тис. наземних пішохідних переходів, також це і острівці безпеки, освітлення, якісні дорожні знаки, розмітка”, – сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, презентуючи вказану стратегію.

Він також зазначив, що в рамках роботи Дорожнього фонду, 5% його надходжень будуть направлятися на заходи з безпеки на дорогах.

“Ми очікуємо, що в 2018 році ми спрямуємо 1,6 млрд грн на безпеку, в 2019 – 2,5 млрд, 2020 р.- не менше 3,5 млрд грн. Ми повинні до 2020 року скоротити на 50% смертність на українських дорогах”, – повідомив міністр.


Не пропустіть