Скільки коштують преміальні авто в Польщі (Відео)

Останнім часом на українських дорогах дедалі частіше зустрічаються не тільки нерозмитнені Ауді початку 2000-х, а й зовсім свіжі преміальні машини, пише www.autocentre.ua.

Сьогодні в Україні можна побачити на європейських номерах навіть останні моделі преміальних брендів. Ще більше вражає Bentley «на бляхах».

Одні вважають, що їзда на нерозмитнених авто за кілька десятків тисяч євро порівнянна розпиванню дорогого коньяку з пластикового стаканчика. Інші, навпаки, вважають це цілком нормальним – мовляв, заможні люди теж рахують гроші і, можливо, вміють економити краще за інших.

Так чи інакше, але ми вирішили опублікувати цікаве відео про похід на один з польських майданчиків з продажу уживаних авто. На прохання передплатників автор ролика сконцентрував увагу саме на моделях преміум-брендів.

Відзначимо, в Польщі можна купити уживаний Порше Каєн, дизельний Infiniti M або б/в Mercedes-Benz S W221 за 18-20 тисяч доларів. Зустрічаються на «вторинці» і майже нові авто з мінімальним пробігом, які можна пригнати в Україну і розмитнити за пільговим акцизом.


Не пропустіть