Що держава робитиме з конфіскованими автомобілями на литовських номерах

Вилучені авто, які були оголошені безхазяйними, будуть реалізовуватися через Виконавчу службу.

Вилучені автомобілі на литовських номерах будуть передаватися на штрафмайданчик і в разі оголошення транспортного засобу безхазяйним він буде реалізуватися через Виконавчу службу.

Про це генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко розповів в інтерв’ю “Апострофу”.

“Є чітко розроблена схема. Автомобіль вилучається і передається на штрафмайданчик. Якщо протягом півроку не знаходиться власник, то автомобіль визнається безхазяйним. Відповідно до закону, безхазяйний автомобіль буде реалізовуватися через Виконавчу службу, а гроші надходитимуть до державного бюджету”, – пояснив гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів.

За словами Назаренка, деякі народні депутати пропонують законопроект про передачу безхазяйних автомобілів у зону АТО.

Крім того, він зазначив, що у Верховній Раді пропонують безхазяйні автомобілі, у тому числі конфісковані, передавати інвалідам АТО у першу чергу і, можливо, навіть потім учасникам АТО, а також іншим інвалідам, які за законом мають право на забезпечення транспортом.

Як відомо, Вищий адміністративний суд Києва виніс перше остаточне рішення щодо водія автомобіля з іноземними номерами, оштрафувавши його на 420 тис. гривень і конфіскувавши машину.


Не пропустіть