В Україні зросли продажі легкових авто: що купують українці

Найпопулярнішою маркою в Україні в травні стала Toyota з показником 850 реалізованих та зареєстрованих автомобілів.

Продажі нових легкових автомобілів в Україні в травні 2018 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зросли на 4% – до 6,8 тисячі одиниць.

Про це повідомляє прес-служба асоціації “Укравтопром”. За даними “Укравтопрому”, найпопулярнішою маркою в Україні в травні стала Toyota з показником 850 реалізованих та зареєстрованих автомобілів.

Таким чином, попит на авто цієї марки на українському ринку зменшився майже на 4% в порівнянні з показником річної давності. На другому місці Renault з результатом 751 авто. Свій травневий результат ця французька марка збільшила на 6%. Третє місце українці віддали Hyundai, придбавши 504 автомобіля цієї марки, або на 52% більше, ніж роком раніше. Volkswagen розмістився на четвертій позиції з 411 автомобілями, що на 3% більше травня 2017 року.

Замикає ТОП-5 травневого рейтингу первинних реєстрацій нових легкових авто Skoda, реалізація якої впала на 30%, до 384 автомобілів. Бестселером місяці на українському ринку став Audi A3. Цю модель обрали 264 покупця.

Джерело unian.ua

Не пропустіть