В Україні відкривають новий автозавод

Нове підприємство буде виробляти шкіряні елементи для обшивки крісел в автомобілях Audi, BMW і Mercedes.

Відкриття відбудеться сьогодні в селі Кожичі, Яворівського району на заводі ТзОВ «Бадер Україна». На заході будуть присутні Виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України – Мирослав Продан і заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Юрій Бровченко. Про це повідомляє Львівська обласна адміністрація.

Головним чином на підприємстві виготовляють шкіру для елементів салону і обшивки преміальних салонів моделей автомобілів Audi і BMW. Тепер відкриється окремий цех з пошиття шкіряних чохлів.

На новий напрямок виділять 132 мільйони гривень інвестицій. На даний момент в цеху працюють 660 співробітників і відкриті більше 500 додаткових вакансій.

Нещодавно компанія ТзОВ «Бадер Україна» підписала договір з представництвом Mercedes. І тепер виробник буде шити автомобільні чохли і для цього бренду. У списку знаходяться моделі Mercedes-Benz S-класу і Maybach.

У планах виробника до 2019 року шити 200 комплектів в день.

Варто відзначити, що ТзОВ «Бадер Україна» є українською філалом компанії Бадер Гмбх – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. Воно було відкрито в 2006 році в місті Городок, Львівської області. Зараз в їх розпорядженні три приміщення для виробництва в м. Городок (1900 працівників) і с. Кожичі (Кожичі-1 і Кожичі-2 з 1760 працівниками).


Не пропустіть