Український авторинок перевернувся

За даними асоціації «Укравтопром», на первинному ринку легкових авто реєстрації імпортованих автомобілів з пробігом знову перевищили реалізацію нових машин.

У травні свою першу реєстрацію в Україні пройшли 14,6 тис. легкових автомобілів, в тому числі таких, що були в експлуатації – 7761 шт., що становить 53% від загального обсягу первинного ринку.

Відносно травневого показника минулого року попит на імпортний секонд-хенд виріс на 72 відсотки.

Найбільш популярними серед ввезених вживаних авто були автомобілі марки Volkswagen, яких минулого місяця було поставлено на облік 1223 шт. Це майже втричі більше кількості реалізованих в Україні нових автомобілів цієї ж марки.

Другий рядок рейтингу посідає Renault з результатом 1 099 старих автомобілів, що на 46% перевищило травневий обсяг реалізації нових Рено.

Третій результат у Шкоди – 750 автомобілів з пробігом, і це дві третини від загальної кількості первинних реєстрацій автомобілів марки Skoda в травні.

Ввезені в Україну автомобілі не першої свіжості марки Ford в травні знайшли 537 власників, що на 69% більше обсягу реалізації нових Фордів.

Замикає п’ятірку лідерів місяці Opel – 428 б/в авто цієї марки зареєстровано проти 16 нових.

Найбільш ходовими моделями на українському первинному ринку легкових автомобілів з пробігом в травні були:

RENAULT Megane – 843 шт.

VOLKSWAGEN Passat – 523 шт.

SKODA Octavia – 400 шт.

NISSAN Leaf – 247 шт.

VOLKSWAGEN Golf – 225 шт.

Всього з початку року українську прописку отримали 32,9 тис. легкових авто з пробігом, ввезених з інших країн, що на 81% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть