Український автовиробник їде на міжнародну виставку в Париж

З 11 по 15 червня в Парижі, у виставковому центрі Paris Nord Villepinte, відбудеться Міжнародна виставка «Eurosatory 2018» – одна з головних світових подій в області технологій наземної і протиповітряної оборони, що проводиться раз на два роки. Про це інформує прес-служба «АвтоКрАЗа».

ПрАТ «АвтоКрАЗ» традиційно приймає участь у даній виставці, пропонуючи відвідувачам свою військову продукцію. Цього року «КрАЗ» приєднається до спільної експозиції українських виробників продукції спеціального призначення під егідою ДК «Укроборонпром».

Запрошуємо усіх зацікавлених військовою тематикою відвідати виставку, що надасть можливість відчути заданий тон розвитку оборонних галузей різних країн на найближчі роки. Запрошуємо до нашого стенду усіх, кого цікавлять військові, міцні, витривалі та надійні вантажівки української торгової марки «КрАЗ». Топ-менеджери «АвтоКрАЗа» працюватимуть усі дня проведення виставки на об’єднаному стенді H 751, розташованому в залі № 5A виставкового центру Paris Nord Villepinte.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть