У Раду надійшов документ, який вирішить проблему «євроблях» в Україні

Народний депутат України Сергій Міщенко подав в Верховну раду України геніальний по своїй суті проект. На його думку прийняття цього документу вирішить проблему масової експлуатації «євроблях» в Україні. Про це інформує офіційний сайт Верховної Ради України.

Народний депутат подав в парламент «Проект постанови про вжиття невідкладних заходів для розв’язання проблеми неконтрольованого ввезення на територію України вживаних автомобілів» №8427.

Фабула документу вражає своєю лаконічністю та складеться всього з трьох пунктів:

Доручити Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови розв’язати проблему неконтрольованого ввезення на територію України, обігу та використання в Україні вживаних автомобілів без проведення їх реєстрації відповідно до закону.
Заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України особистий звіт Прем’єр-міністра України про виконання цієї Постанови.
Постанова набирає чинності з дня її прийняття.
Жодних конкретних правових механізмів для вирішення цього питання не пропонується. Яким чином підлеглі Прем’єр-міністра повинні вирішити це питання також на зазначається.

Нагадаємо, що проблема з масовою експлуатацією українцями авто на іноземній реєстрації виникла через фактичну заборону розмитнення вживаних авто старше 2010 року випуску.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть