Для Порошенка закуплять два броньованих «Мерседеси» за ₴42 млн

Державна організація «Автобаза Державного управління справами» оголосила про проведення тендерів щодо закупівлі легкових автомобілів очікуваною вартістю 53,89 млн грн. Серед них – два броньовані Mercedes-Benz S 600 2018 року випуску очікуваною вартістю 42,42 млн грн. Тобто один автомобіль має коштувати 21 млн грн., або близько 800 тис. дол. Відповідні тендери розміщені в системі державних закупівель ProZorro.

Як пишуть «Наші гроші», один з автомобілів повинен мати пакет бронювання найвищої міри захисту VR10, оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, холодильний відсік, аудіосистему з навігацією, автоматичну систему кондиціонування повітря, автоматичний кондиціонер в задній частині салону, оббивку стелі мікрофіброю, функцію пам’яті для задніх сидінь, декоративні елементи: тополя чорна полірована.

Другий автомобіль теж повинен мати пакет бронювання найвищої міри захисту VR10, оббивку – шкіра ексклюзив порцелян, систему нічного бачення, ТВ-тюнер, мультимедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

Крім того, «Автобаза Державного управління справами» також хоче купити два Mercedes-Benz S 560 4matic long (new) 2018 р.в. очікуваною вартістю 11,47 млн грн., або близько $220 тис за штуку.

Одна з автівок повинна мати оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, систему кондиціонування сидінь водія і переднього пасажира, пакет систем допомоги при паркуванні з камерою кругового огляду, мультифункціональне рульове колесо у виконанні з дерева і шкіри, комфорт-пакет обігріву, декоративні елементи: тополя чорна полірована.

Другий мерседес також матиме оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, задню частину салону з перегородкою, холодильний відсік, відкидні столики в задній частині салону, проекційний дисплей, сигнальні жилети для водія і пасажирів, ТВ-тюнер, мультимедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

Ціни на Mercedes-Benz S 560 4matic long (new) у офіційного представника німецького концерну в Україні стартують від 3,33 млн грн, зазначило видання.

Разом з тим невідомо, для кого саме купуються ці автомобілі, однак відомо, що Державне управління справами підпорядковане президенту, хоча й обслуговує, крім його адміністрації, низку інших органів влади.


Не пропустіть