Українських водіїв позбавили від зайвого «головного болю» і штрафів (Відео)

Електронний поліс ОСАГО тепер можна придбати через смартфон за хвилину. Команда національного сервісу ШТРАФИ ​​UA випустила оновлення для IOS і Android. З’явилася функція підбору електронного ОСАГО по держ. номеру авто і його зручної покупки і зберігання. Сервіс також доступний он-лайн.

Нова версія дозволяє придбати і зберігати ОСАГО в мобільному телефоні. Система своєчасно нагадає про закінчення терміну його дії і вчасно запропонує оновити договір. Додаток також впорядковує і зберігає квитанції про оплату як штрафів, так і ОСАГО, дозволяє відправити їх в форматі PDF на свій e-mail, в разі необхідності.

“Поліс завжди повинен бути з собою. За даними Національної Поліції України (департаменту інформаційно-аналітичної підтримки), тільки за 2017 рік було виписано близько 200 000 штрафів, пов’язаних з автоцивілкою. Аналіз статистики сплачених штрафів дозволив нам виявити: часто такі штрафи виникають через те, що у документа закінчився термін дії, або його забули вдома. Проблема з втратою паперового поліса, незручністю зберігання як паперового, так і електронного полісу створює водіям “головний біль” і фінансові проблеми. Тільки протягом 1 кварталу 2018 у результаті ДТП по ОСАЦВ постраждалі отримали 529 млн грн, що неможливо реалізувати без поліса “на руках” під час ДТП. Тому ми вирішили доповнити наш сервіс можливістю покупки і зручного зберігання ОСАЦВ. Реалізувати її як он-лайн, так і через смартфон.”- говорить Денис Дмитров, засновник сервісу Штрафи UA.

Сервіс надає гарантію надійності страхових компаній, в яких купується автоцивілка. Співпрацюють лише з перевіреними страховими компаніями.

Завантажити оновлення можна в Google Market | AppStore або зайти он-лайн.

За даними МТСБУ за період лютий-червень придбано понад 15 тис електронних полісів. Як відзначають в МТСБУ до лютого 2019 року планується повністю перейти на електронний формат страхування. МТСБУ вирішили також проблему з перевіркою в реальному часі е-полісів, створивши спільний з поліцією продукт і інтегрувавши в планшети поліції гарячу кнопку МТСБУ. Кнопка дозволяє отримати інформацію про наявність чинного поліса по конкретному автомобілю безпосередньо з централізованої бази даних МТСБУ. Тому питання зберігання і використання стає особливо актуальним.

Зараз Штрафи UA користується більше 30 тисяч чоловік, 25 тис. з яких оплачують через нього штрафи. До держбюджету через через сервіс оплачено понад 4 млн. грн штрафів.

Нагадаємо, додаток Штрафи UA вийшов на початку вересня 2016 року в рамках інкубаційної програми 1991 Open Data Incubator і потрапив в топ-10 безкоштовних додатків в рубриці «Фінанси» українського App Store. У вересні 2017 роки команда отримала 400 тис. грн на розвиток сервісу та впровадження функції безпечного водіння, розвиток якої стане наступним етапом оновлень. Це стало можливо завдяки фінансовій підтримці, наданій проектом USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги» / ТАРАS, яка реалізується Фондом Євразія в партнерстві з Фондом “Східна Європа” та ГО «Social Boost».

Джерело autonews.ua

Не пропустіть