Найпопулярніші в світі марки автомобілів 2018

Американське видання Focus2move опублікувало список найбільш популярних у світі марок автомобілів. Рейтинг складено за результатами продажів у січні-квітні 2018 року.

З числа першої «десятки» в перші чотири місяці стрімке зростання продемонструвала Kia. Порівняно з 2017-м корейська компанія збільшила продажі на 8.7%.

Потрібно зазначити, що останнім часом корейці дуже активні на світовому ринку. Хоча в Україні продажі Kia в 2018-му падають.

Так, якщо ви подивитеся вітчизняний рейтинг найбільш популярних автомобільних брендів, ви побачите: у січні-травні продажі Kia в Україні впали більш ніж на третину. Єдиний автомобіль компанії, який сьогодні входить в топ-20 бестселерів країни, — це Kia Sportage.

Перше ж місце в світовому рейтингу зайняла Toyota, збільшивши за чотири місяці продажі на 0,6%. В Україні «Тойота» також є одним з лідерів автомобільного ринку.

На другому місці із суттєвим відставанням розмістився Volkswagen. Продажі німецької марки в січні-квітні 2018-го зросли на 6,1%.

Третя сходинка п’єдесталу дісталася «Форду». Для американців цей рік розпочався не дуже вдало – продажі автомобілів під маркою Ford впали на 5,9%.

Джерело finance.ua

Не пропустіть