Швидко окупляться і принесуть прибуток: названі найвигідніші автомобілі

Німецькі банкіри рекомендують інвестувати в класичні автомобілі, зроблені в Німеччині, особливо в Porsche. Про це йдеться в одному з нових матеріалів новинного аналітичного агентства Bloomberg.

«Якщо є вільні гроші, то їх потрібно вкладати в класичні німецькі автомобілі. Ці інвестиції швидко окупляться і принесуть прибуток», – сказав Йенс Бернер з банку Suedwestbank AG.

Статистика підтверджує слова Бернера. Так, з 2005 року до 2018 року індекс OTX Classic Car Index банку Suedwestbank AG збільшився в 4 рази. У той час як DAX, найважливіший фондовий індекс Німеччини, за цей період зріс на 204%. Різниця приблизно в 2 рази.

Деякі класичні моделі автомобілів підскочили в ціні за останні роки ще більше. Так, наприклад, класичний Porsche 911 за ці тринадцять років (2005 р по 2018 рік) виріс в ціні на 683% (!), Тобто майже в 8 разів. Porsche 911, що коштував недавно тільки 20 000 доларів, тепер уже може купити далеко не кожен колекціонер.

Але інвестувати в класичні автомобілі потрібно з «розумом». Така машина обов’язково повинна мати «історію». Чим більше вона оригінальна (тобто чим менше її відновлювали і додавали нові автозапчастини), тим краще. При інвестиціях найкраще купувати класичні автомобілі вартістю від 100 000 євро. У цьому випадку витрати себе окуплять. А витрат багато – експертна оцінка, страхування, безпечне зберігання, технічне обслуговування та ін.


Не пропустіть