Що чекає водіїв “євроблях” після реєстрації нового законопроекту

Власників машин з іноземною «пропискою» просять внести себе в загальну базу.

Активісти частково домоглися результатів за висунутими вимогами і законопроекти з питань податкової політики для врегулювання ситуації з засиллям машин на «бляхах» були прийняті за базу. Фінальне рішення з цього питання буде прийнято вже з вересня.

Глава активістів Олег Ярошевич, вийшовши із залу ВРУ, сказав, що хоч частково перемога досягнута і нардепи бадьоро проголосували за нові ставки по легалізації транспортних засобів на єврономерах (265 голосів), зараз буде нова робота над деталями цього законопроекту. Так, активісти хочуть зняти прив’язку до норм Євро і зменшити ставки на розмитнення машин. Для цього, в 1-у чергу, глава активістів закликав всіх користувачів авто на закордонній реєстрації до того, щоб вони на сайті громадської організації вписали свої імена, номери моб.тел. і марку моделі в регламентний лист, щоб підрахувати весь об’єм присутніх в країні таких ТЗ, які потенційно можуть бути розмитнені і принести до держбюджету податки. Це дозволить піднести важливий аргумент на користь зменшення тарифів на легалізацію машин за рахунок об’єму.

Також варто додати, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман за кілька годин до цього офіційно відзначив, що ніяких репресій до машин на єврономерах до законодавчого врегулювання цієї проблеми застосовано не буде.

Джерело avtolubiteli.club

Не пропустіть