Як позбавляються від старих авто в Німеччині (Відео)

Німецьке екологічне законодавство дуже суворе до старих авто. Їм забороняють в’їзд в ряд міст, а особливо стародавні моделі змушують утилізувати, адже податки і страховка на них дорожче.

Відео від DW розповідає, як німці позбуваються старих машин. У них є два варіанти. Перший – здати авто на утилізацію в спеціальний пункт. За це необхідно доплатити 100 євро і оплатити транспортування, хоча якщо на машині є придатні запчастини, то власнику можуть заплатити і кілька сотень євро.

Другий варіант – утилізація через автовиробника. Тут є один нюанс: якщо на автомобілі є неоригінальні запчастини, то його можуть і не прийняти.

При утилізації з авто знімають колеса, зливають всі робочі рідини і скручують запчастини, які можна перепродати. Потім кузов йде під прес.

Загалом, утилізація авто в Німеччині – не найпростіша процедура. Так що не дивно, що німці готові продати вживане авто в Україні, Польщі або Литви за копійки – можна не тільки позбутися від машини, але і трохи підзаробити. До слова, за кинутий авто – штраф 2000 євро.

Джерело topgir.com.ua

Не пропустіть