Українські водії кинулися перевіряти авто через онлайн-сервіс МВС

Безкоштовний онлайн-сервіс для перевірки реєстрації автомобілів виявився дуже популярний в українців. З грудня 2018 року по березень 2019 року, тобто фактично за три місяці, ним скористалися близько 1 млн разів, повідомляє Головний сервісний центр МВС України.

Цей електронний сервіс створений за підтримки Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації. Вперше він був представлений 11 грудня минулого року. Для того, щоб ним скористатися, потрібно зайти у відповідний пункт меню послуг сайту МВС. Потім вводиться серія і номер свідоцтва ТЗ.

Користувач бачить повну інформацію, яка вказана в документі. Вірніше, майже повну, оскільки там немає особистих даних його власника.

Сервіс корисний не тільки простим водіям, але і компаніям, які потребують перевезення вантажів. Таким чином можна вберегти себе від шахраїв. Не секрет, що раніше в Україні були випадки, коли перевізники брали вантаж, а потім разом з ним зникали в невідомому напрямку. Тепер такі випадки, судячи з усього, повинні бути зведені до мінімуму.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть