Volkswagen має намір запустити у серійне виробництво новий мінівен

Німецький автоконцерн Volkswagen планує перетворити концептуальну модель повнопривідного мінівена Budd-e у серійну версію, виробництво якої стартує приблизно в 2020 році, пише uagolos.com.

Нещодавно керівник відділу електроніки Volkswagen Фолькмар Таннебергер заявили, що до кінця нинішнього десятиліття буде запущено серійне виробництво нового мінівена, який зовнішнім дизайном і технічною начинкою буде схожий на нещодавно представлений концепт-кар Volkswagen Budd-e. Даний автомобіль має повністю унікальний екстер’єр, який має незначні зроблені на сучасний лад подібності зі старою моделлю Т1, що випускалася у 50-х роках минулого століття. Мінівен обладнаний низкою передових технологій, включаючи мультимедійну систему з трьома дисплеями і функцію голосового управління. Замість задніх сидінь встановлений своєрідний диван. У ролі силового агрегату виступають два нових електромотора, кожен з яких відповідає за окрему вісь, з загальною потужністю 306 кінських сил.

Офіційна демонстрація концепту мінівена Volkswagen Budd-e, який в компанії позиціонують як «Microbus XXI століття», що пройшла на початку січня на щорічній виставці CES 2016 в Лас-Вегасі.


Не пропустіть