В Києві збиратимуть електричні мотоцикли (ФОТО)

В Києві планують налагодити крупновузлову збірку електричних мотоциклів SKAUT, які вже продаються в Україні.

Сьогодні більша частина вузлів походить з Гонконгу, в Україні збираються лише акумулятори. Але навіть цей факт дає можливість, зберігаючи ціну імпортного аналога, мати ходові якості мотоцикла майже в два рази краще, пише ecotown.com.ua.

«Пробіг на одному заряді базової моделі 55-60 км, швидкість – 50 – 55 км/год. Збираючи власні літієво-іонні батареї, ми отримуємо мотоцикл зі швидкістю 75 км/год і пробігом в 110 км. 110 км – це порядок, що наближає сучасний електромотоцикл до стандартів електромобілів. Наймасовіший зараз Nissan Leaf має пробіг 150 кілометрів» – говорить технічний директор компанії Electromoto Україна, Сергій Попов.

При цих показниках двоколісна «електричка» має корисне навантаження 150 кг – фактично, дві середніх за вагою дорослі людини. Вартість 100 км пробігу на такому байку становитиме всього 1,2 грн. При цьому вартість самого мотоциклу – 2000 у.о.

«Метою нашої компанії є поступовий перехід виготовлення таких мотоциклів в Україні – ділиться планами генеральний директор компанії Руслан Бедрик. Вже зараз ми бачимо, що більшість агрегатів могла б бути українською. Ключовий момент – елементи живлення для батарей. Вони, скоріше за все, залишаться імпортними, але конструюватися будуть у нас. Виробництво інших вузлів може бути покроково налагоджено в Україні».

Крім того, «адаптований» SKAUT U1 зусиллями українців буде обладнано зв’язком мотоцикла зі смартфоном власника, на який встановлюватиметься додаткова програма. Вона дасть можливість побачити місцезнаходження байка в будь-який момент часу, заблокувати/розблокувати байк на відстані (Ви зможете зняти його з сигналізації або заблокувати навіть знаходячись в іншому місті), надавати інформацію про статус агрегатів (рівень батареї/залишок шляху), пробіг, температуру навколо мотоцикла, користуватися картою зарядних станцій/сервісів, викликати SOS і т.д.


Не пропустіть