Tesla розсекретить найдешевшу модель (ФОТО)

Електричний седан початкового рівня Tesla Model 3 надійде в продаж лише в кінці наступного року, однак його зовнішність перестане бути таємницею через три тижні, пише fakty.ictv.ua.

У розісланому акціонерам Tesla підсумковому звіті за четвертий квартал минулого року глава Tesla Motors Ілон Маск повідомив, що роботи над электроседаном Tesla Model 3 йдуть в повній відповідності з графіком. Дизайнери закінчили роботу над екстер’єром машини, і 31 березня Tesla розсекретить її зовнішність.

Технічні характеристики Ілон Маск розкривати не став, але дещо про новий седані вже відомо. Машина побудована на новій платформі, на якій також буде базуватися компактний кросовер Tesla Model Y, універсал і родстер, наступник первістка американської фірми — Tesla Roadster, випуск якого було завершено в 2012 році. Головна відмінність цих моделей від раніше випускалися електромобілів Tesla — ціна. Якщо Tesla Roadster коштував 110 000 доларів, то його наступник буде більш ніж в два рази дешевше, а седан Tesla Model 3 і зовсім буде коштувати 40 000 доларів.

При цьому, за твердженням Ілона Маска, Tesla Model 3 буде конкурувати з BMW M3. Очікується, що на підкорення першої сотні американському электроседану потрібно близько 4 с. Tesla Model 3 отримає батарею ємністю 70 кВт∙год, випуском якої займеться завод Tesla Gigafactory, що дозволить проїхати «на повному баку» 480 км.

20160212082456

20160212082508


Не пропустіть