Новий передовий кросовер BMW: перша інформація

У 2020 році баварці виведуть на ринок модель BMW i5, яка займе нішу між футуристичними i3 і i8, пише auto.mail.ru.

Про те, що BMW готує третю модель з лінійки i, стало відомо трохи менше року тому. Спочатку передбачалося, що BMW i5 буде седаном, побудованим на базі подовженої версії BMW 5-ї серії. Однак тепер, як повідомляє Auto Bild, керівництво баварської компанії прийняло рішення змінити тип кузова нової моделі і зробити i5 кросовером.

До речі, це – далеко не єдине нововведення в концепції BMW i5. Якщо спочатку передбачалося, що новий автомобіль буде тільки гібридом, що приводиться в рух бензиновим двигуном і двома електромоторами, то тепер основна ставка буде зроблена на повністю електричну версію. Такий кросовер отримає мотор потужністю близько 225 к.с. і буде здатний проїжджати до 400 км на повному заряді. А в подальшому потужність силової установки може вирости ще на додаткові 50 кінських сил.

Ще однією модифікацією BMW i5 стане так званий гібрид (plug-in). Правда, про силову установку цієї версії відомо вже не так багато. За однією версією, автомобіль може отримати трилітровий бензиновий двигун в поєднанні з електромоторами, за іншою – дволітровий агрегат потужністю 150-200 к.с.

Що ж стосується розмірів нового BMW i5, то вони приблизно відповідатимуть седану 3-й серії. Вихід нової моделі запланований на 2020 рік.

d8d50be257334ffdd90b475805e0ca40_orig


Не пропустіть