Стала відома вартість Hyundai Sonata N Line 2021 року (Фото)

Hyundai Sonata N Line 2021 року представили в кінці минулого року, тоді компанія пообіцяла 290 кінських сил і 422 ньютон-метра від спортивного седана. Тепер стала відома вартість новинки.

Sonata буде коштувати від 33 200 доларів, якщо версія з всесезонними шинами, також за 33 400 доларів можна отримати версію з літньою гумою. Це робить N Line другою за вартістю моделлю в не гібридній лінійці Sonata. Однією з переваг є двигун – 2,5-літровий рядний чотирициліндровий агрегат з турбонаддувом, підкріплений восьмиступінчастою коробкою передач з подвійним мокрим зчепленням, яка використовується в Veloster N.

На відміну від двигуна, DCT є повністю нову конструкцію. Муфти забезпечують поліпшене змащення в порівнянні з трансмісією з сухим зчепленням. Інженери Hyundai N зібрали DCT самостійно, надавши йому вісім передач для підвищення ефективності і продуктивності і налаштувавши його для задоволення від водіння. Більш швидке передавальне число покращує реакцію на поворотах. У списку оснащення значаться жорсткіші задні пружини; більш товсті передні і задні стабілізатори поперечної стійкості, амортизатори і жорсткіші опори двигуна, трансмісії і підвіски. Більші 13,6-дюймові передні і 12,8-дюймові задні гальма все тримають під контролем.

Sonata N Line менш потужний і дорожчий, ніж Toyota Camry TRD – 301 к.с. і 32 185 доларів, але він може похвалитися набагато більшим крутним моментом і більшою розкішшю, ніж спартанський японський седан. Важко зрозуміти, чому хтось може вибрати дорожчу, 180-сильну Sonata Limited, оскільки N Line, здається, пропонує більшість розкішних і зручних функцій з набагато більшою потужністю.


Не пропустіть