Skoda презентувала довгоочікуваний кросовер (ФОТО)

Компанія Skoda показала напередодні автосалону в Женеві на нічний прем’єрі Volkswagen концептуальний автомобіль під назвою VisionS. Така інформація з’явилася на офіційному сайті виробника, пише uagolos.com.

Офіційне представництво чеської машинобудівної корпорації Skoda на автомобільний салон в Женеві привезла новий концепт кросовера, що отримав назву VisionS. Прототип новинки презентували в ніч прем’єр Volkswagen. За словами голови ради директорів компанії Бернхарда Майєра, авто продовжить ряд оновлень слідом за компактною моделлю Yeti, яка також представляє клас кросоверів, а новинка дозволяє здійснювати раніше недоступні технології, такі як підзарядка акумулятора автомобіля за допомогою електромережі.

У серійне виробництво даний автомобіль піде практично в такому ж вигляді, в підкапотному просторі встановлена гібридна система з можливістю перемикання від електричного живлення до бензинового. Силовий агрегат отримав продуктивність у 225 кінських сил і здатність розігнатися до 100 кілометрів на годину за 7,4 секунди при максимальній швидкості в 200 км/год. На кожні 100 км шляху Skoda VisionS витрачає 1,9 літра палива, що відповідає викиду в атмосферу 45 грам діоксиду вуглецю, на електричному двигуні на одній підзарядці новинка може проїхати до 50 кілометрів, запас ходу при повному баку і заряді акумулятора становить одну тисячу кілометрів.


Не пропустіть