У Мережі показали кросовер Kia Sportage в базовій комплектації (Фото)

Раніше, у вересні, Kia опублікувала перші офіційні фотографії європейської версії кросовера Sportage, який був ретельно перероблений для цього ринку. Завдяки нашим колегам з KiaClubOfficial ми можемо поділитися з вами першими фотографіями Sportage 5-го покоління в базовій комплектації і з механічною коробкою передач.

За словами представників Kia, це перший автомобіль Sportage, повністю орієнтований на європейський ринок. У будь-якому випадку, це не довга версія, яка вже доступна на батьківщині марки. Hyundai Tucson, споріднена модель Kia Sportage, також має короткий і довгий варіанти. Довгий Tucson, як і довга версія нового Sportage, має колісну базу 2,76 метра і довжину близько 4,65 метра. А укорочена версія моделі для європейського ринку розтягнеться в довжину до близько 4,5 метра і отримає колісну базу 2,68 метра.

Новий Sportage також є лідером в області безпеки завдяки як пасивним, так і активним високотехнологічним системам, включаючи всесвітньо відомий комплексний набір передових систем допомоги водієві (ADAS) від Kia. Залежно від специфікації і моделі новий Sportage оснащується 17-дюймовими, 18-дюймовими або топовими 19-дюймовими колесами з можливістю вибору з шести різних дизайнів, кольорів та оздоблення. На представлених же знімках видно як раз 16-дюймові колеса.

Sportage, призначений для Європи, буде приводитися в рух 1,6-літровим T-GDI потужністю 180 к.с. і дизельним 2,0-літровим двигуном потужністю 186 к.с. Kia вже вказала, що модель в будь-якому випадку також буде доступна у вигляді підключаємого гібрида. Про цю версію відомо, що вона буде мати електродвигун потужністю 90 к.с. і акумуляторну батарею на 13,8 кВт/год. Підключаємий гібрид Hyundai Tucson має такий же акумулятор і не менш потужний електродвигун. Тому ми припускаємо, що двигун внутрішнього згоряння в Sportage PHEV, як і в Tucson PHEV, являє собою 1,6 T-GDI, який доводить потужність системи до 265 к.с. і 350 Нм.


Не пропустіть