Українець винайшов новий спосіб відображати номерні знаки (Фото)

Мешканець Мукачева Юрій Береш отримав патент на винахід, за допомогою якого можна відображати світлову копію номерних знаків на склі автомобіля. Пристрій складається з блока керування, приєднаного до бортової мережі транспортного засобу, блока вхідної інформації та пристрою виведення – проектора, вмонтованого у корпус автомобіля. Блоком керування може бути телефон або комп’ютер, в тому числі, бортовий.

«Виконання пристрою виведення інформації у вигляді проектора, вмонтованого у корпус транспортного засобу, дозволяє виводити світлову інформацію безпосередньо на переднє та заднє скло транспортного засобу без використання LED-дисплею», – зазначено в описі винаходу. Це, на думку винахідника, не заважатиме водіям і не відволікатиме їх, на відміну від салонних дисплеїв.

Розтушування проектора залежить від місця передбачуваного виведення світлового номерного знаку. Для підсилювання чіткості зображення там може бути наклеєна фокус-плівка, наприклад, з поліетилентерефталату.

Користь свого винаходу Береш пояснює тим, що «розмір і форма номерних знаків в кожній країні жорстко регламентована, і на багатьох сучасних марках транспортних засобів, таких як Alfa Romeo, Mitsubishi, Bugatti, традиційні номерні знаки неможливо закріпити по центру транспортного засобу і практично завжди вони не вписуються в загальний дизайн автомобіля».

Джерело Мукачево.Нет

Не пропустіть