Компанія Chevrolet побудувала пікап Silverado для спецвійськ

Компанія Chevrolet підготувала до тюнінг-шоу SEMA особливу версію пікапа Silverado, що отримала назву Special Ops. Концепт покликаний продемонструвати, яким би міг вийти рятувальний автомобіль для військ спеціального призначення.

Прототип побудували на базі «громадянської» модифікації моделі Silverado 1500 Z71, що відрізняється від стандартних версій посиленою підвіскою і наявністю блокування заднього диференціала. Новинка отримала камуфляжну розфарбовку кузова Razzle Dazzle, яка використовувалося на військових кораблях часів Першої світової війни.

Пікап обзавівся розширювачами колісних арок, особливою ​​радіаторною решіткою з трьома інтегрованими шестидюймовими світлодіодними елементами, а також спеціальними кріпленнями багажного відсіку компанії GearOn. У салоні встановили сидіння з водонепроникним покриттям.

Крім того, Chevrolet Silverado Special Ops отримав 20-дюймові алюмінієві колісні диски з позашляховими покришками, перенастроюючу впускну і випускну систему, а також нові гальмівні механізми від Chevrolet Performance.

На фестивалі SEMA також дебютує купе Chevrolet Nova 1967 випуску, оснащене нової 275-сильною «турбочетвіркою». Крім цього, американці представлять концептуальну лінійку тюнінга Red Line, яку продемонструють на моделях Camaro, Trax, Malibu, Colorado і Silverado.


Не пропустіть